SUPRAMEDEX
a DORTEM PROTI RAKOVINĚ

4. listopadu 2023

SUPRAMEDEX se s hrdostí a odhodláním připravuje na další kapitolu svého putování - na novou cestu v neustávající bitvě proti rakovině. S hlubokým pocitem odpovědnosti a naděje, začíná poskytovat pomoc nejen prostřednictvím svých inovativních produktů, ale také formou finančních příspěvků nadacím podporující onkologické pacienty.

Naše zjištění o závislosti těchto center na sponzorských příspěvcích a často nedostatečném objemu vybraných darů nás motivovalo k tomu, abychom se angažovali ještě aktivněji. Jsme si vědomi, že výše shromážděných finančních prostředků onkologických nadací, často nedosahuje skutečné potřebě a proto se chceme podílet na změně tohoto stavu.

Tento významný milník jsme slavnostně zahájili v pondělí 30. října 2023 tiskovou konferencí. Tuto důležitou událost jsme uspořádali ve spolupráci s nadací, která neúnavně pomáhá onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám - DORTEM PROTI RAKOVINĚ. René Kekely převzal roli moderátora, přičemž jeho profesionální přístup výrazně přispěl k hladkému průběhu konference. Hlavním tématem byla prezentace vize společnosti SUPRAMEDEX a uzavření dohody o finanční podpoře nadaci s jejím zakladatelem Jiřím Zahradníkem.

Nadaci tak SUPRAMEDEX od 1. 11. 2023 přispívá z každého prodaného produktu (VITAL, EXTRA nebo OPTIMAL) deset korun a to je něco, na co jsme opravdu hrdí!

Exkluzivní prostor v samotném srdci metropole se na tento jeden den proměnil v epicentrum všech našich aktivit. Odkaz naší tiskové konference rezonoval po celé republice, díky účasti předních mediálních novinářů. Naši loajální zákazníci a klíčoví obchodní partneři se rovněž zúčastnili, aby nás podpořili. Mnoho veřejně uznávaných celebrit také vyjádřilo svůj obdiv. Ten den byl doslova nabitý emocemi a díky všem, kteří se zúčastnili, se stal nezapomenutelným zážitkem.

Na akci se zúčastnily inspirující osobnosti, jako jsou Barbora Matovčíková nebo Denisa Zajícová (účastnice televizní soutěže MasterChef). Obě dámy bojují s nádorem na mozku a kromě konvenční léčby využívají také náš produkt Extra a Vital, který jim pomáhá zvládat náročný proces léčby. Dále zářili i Felix Slováček a Klára Kolomazníková, jejichž přítomnost dodala akci na jedinečnosti. Jsme nesmírně vděčni za jejich podporu a zájem o náš projekt, což nás motivuje v našem dalším úsilí.

Děkujeme všem, kteří nás podpořili a podporují v našem boji proti rakovině. Jsme vděční především našim zákazníkům, že se stali součástí naší snahy přispět k lepšímu světu. Podpora a zájem Vás všech nás hluboce dojímá a naplňuje nadějí do budoucnosti.

Váš SUPRAMEDEX

Foto z akce SUPRAMEDEX podporuje DORTEM PROTI RAKOVINĚ